ביטוח מנהלים `
כניסה
סגור פופאפ
אייקון כישלון

אופס, משהו השתבש

לא נשעמם אתכם עם הפרטים אבל... בעקבות תקלה טכנית הפנייה לא התקבלה
אנא נסו במועד מאוחר יותר, או פנו למוקד הלקוחות שלנו בטלפון 3453*
סגור פופאפ
אייקון הצלחה

הצלחת!

תודה שפנית להכשרה
נציג מטעם הכשרה יחזור אליך בהקדם האפשרי
WhatsApp

ביטוח מנהלים - מה זה ביטוח מנהלים? | הכשרה חברה לביטוח

ביטוח מנהלים

חסכון פנסיוני - עתיד

​​​​​​ביטוח מנהלים

​​ביטוח חיים, השיקולים המרכזיים בבחירת אפיק ההשקעה המתאים לך.


החלטת לרכוש ביטוח חיים עם חיסכון לטווח ארוך? אתה מתלבט בין אפיקי השקעה? האם זה משתלם כלכלית להשקיע את כספיך בביטוח מנהלים? איך תדע שביטוח מנהלים זה התוכנית המתאימה לך ולצרכיך? 

בשביל זה אנחנו פה. בחירה של אפיק השקעה הוא עניין אישי ואינדיווידואלי וחשוב שבבחירת אפיק ההשקעה תבחר בתוכנית המתאימה לך ולצרכיך בהתאם לסגנון חייך המשתנה.  

אם אתה שוקל לרכוש ביטוח חיים לטווח ארוך יש כמה דברים שאתה צריך לדעת:

  • מה זה ביטוח מנהלים? ביטוח מנהלים היא ביטוח חיים עם חיסכון לטווח ארוך שתנאיה מעוגנים בחוזה (פוליסה*). באפשרותך לרכוש ביטוח מנהלים כשכיר, עצמאי וכפרט. בביטוח חיים בו העובד מבוטח, המעסיק הינו בעל הפוליסה וחברת הביטוח שותפה לחוזה. בכל חודש מפרישים העובד והמעביד לחברת הביטוח את חלקם בתקציב הפנסיוני, כפי שנקבע בחוזה.

  • מה אני מקבל בביטוח מנהלים?

לקבלת הצעה לחץ כאן>>
 

ביטוח המנהלים מורכב בד"כ משלושה מרכיבים:

ואפשרויות כיסוי נוספות למקרה מחלה, מוות, אובדן כושר עבודה בהתאם לבחירת המבוטח.

  • באיזה גיל להתחיל לחסוך?  ככל שאתה תתחיל לחסוך מוקדם יותר, יהיה לך יותר שנים של חיסכון, יותר שנים של חיסכון משמע שהכסף שלך צובר יותר ריבית לאורך יותר זמן. אם אתה מתחיל לחסוך בגיל יותר מאוחר יכול להיות שתעדיף להשקיע במסלולי השקעה בעלי סיכון גבוה יותר, אשר מאפשרים לך תשואה יותר גבוהה על ההשקעה, מאשר מסלול השקעה סולידי.

  • מצב אישי: האם אתה נשוי, רווק, גרוש? מצבך המשפחתי משפיע על בחירת אפיק ביטוח המתאים לצרכיך. אם אתה נשוי תוכל לבחור בתוכנית המאפשרת לך ולמשפחתך בטחון ויציבות כלכלית במקרה של אובדן כושר עבודה ואף במקרי מוות. כמו כן יש לבחון האם התוכנית גמישה ומאפשרת לך התאמה לשינויים הדינאמיים במהלך חייך- התחתנת? נולדו לך ילדים ? יש לבדוק כי התוכנית מאפשרת הרחבת הכיסוי הביטוחי גם על בני משפחתך. קישור לכיסויים ביטוחיים

  • הבטחת יציבות כלכלית למקרה אובדן כושר עבודה: האם התוכנית מספקת לך כיסויים ביטוחיים רחבים המכסים סיכונים ואירועים בלתי צפויים?

  • שמירה על רמת חיים גם לאחר הפרישה: מה תקבל לאחר פרישה? האם התוכנית מאפשרת לך גמישות והתאמה אישית במסלולי קצבה? בביטוח חיים עם חיסכון למשפחה ולפרט תוכל לקבל את הסכומים שצברת או כסכום חד פעמי או כקצבה, בהתאם לתנאי הפוליסה. כמו כן, ביטוח חיים עם חיסכון לטווח ארוך מאפשר גמישות במעבר בין המסלול ההוני לקצבתי לאורך תקופת החיסכון.

  • התאמה לשינויים בחיים: עבודה חדשה? הפסקת לעבוד לתקופה? הפכת משכיר לעצמאי או להיפך? ביטוח המנהלים שלך מלווה אותך לאורך השנים, בכל מקום עבודה. התוכנית מאפשרת התאמה למסגרת מעביד חדש, או למסגרת עצמאית.  בנוסף לכך ביטוח המנהלים מבטיח לך את האפשרות להגדיל את סכומי החיסכון והביטוח בהתאם לשינויים בשכר.

 

ביטוח המנהלים שלך מלווה אותך לאורך השנים, בכל מקום עבודה. התוכנית מאפשרת התאמה למסגרת מעביד חדש, או למסגרת עצמאית.

 

בביטוח חיים עם חיסכון אתה צריך להסתכל  קדימה ולבחור את התוכנית האופטימאלית המתאימה לצרכיך. עליך לזכור כי התוכנית שתבחר תלווה אותך לאורך חייך ותבטיח את הביטחון שלך ושל משפחתך. 

הכשרה מציעה לך את שי, פתרונות ביטוח עם חיסכון בעלי יתרונות ייחודיים למנהלים, עצמאים ופרט.

לקבלת הצעה לחץ כאן>>

Powered by אלעד מערכות
לשיחה עם נציג שרות
חייג: 3453*