ביטוח אחריות המוצר | הכשרה - ביטוח בעולם פתוח
דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

ביטוח עסק

ביטוח אחריות מוצר

חוק אחריות למוצרים פגומים מטיל על יצרן המוצר ועל המשווק אחריות מוחלטת בגין תאונה עקב שימוש במוצר אשר יוצר או שווק על ידם. ביטוח חבות המוצר מבטיח לך, בתור בעל עסק, כיסוי במקרה של תביעה כזו עקב פגם במוצר. הפוליסה מיועדת לבעלי עסקים יצרניים, יבואנים ומשווקים, למוצרים שיוצרו, סופקו, הורכבו, יובאו, תוקנו, נארזו או שווקו על ידם. 

 

עיקרי התוכנית

 

הפוליסה מכסה נזקים במקרה של אירוע תאונתי, עקב שימוש במוצר, שגרם ל: 
  • נזק גופני, מוות, מחלה, פגיעה או ליקוי גופני שכלי או נפשי.
  • נזק לרכוש.

 

 

יתרונות התוכנית
  • פיצוי המבוטח בגין חבות בעקבות אירוע תאונתי שמקורו ממוצר פגום.
  • פיצוי בגין הוצאות משפטיות להגנה בפני תביעה כזו

 
יתרונות רכישת ביטוח אחריות המוצר דרך הכשרה חברה לביטוח 
עם הכשרה אתה יכול להיות בטוח שקיבלת את המוצר הביטוחי השלם ביותר, בתנאים הטובים ביותר והחשוב מכל – ברגע האמת תמיד נהיה שם לצידך.

 

הכשרה מציעה מחירים אטרקטיביים והסדרי תשלום נוחים.

 

כיצד רוכשים את הביטוח?  
הכשרה חברה לביטוח מציעה את מוצרי הביטוח באמצעות סוכני הביטוח העובדים עימה. לרכישת ביטוח אחריות המוצר עליך לפנות לסוכן ביטוח המשווק פוליסות שירות של הכשרה.

 

 

כיסויים מומלצים נוספים
כבעל עסק, יש דברים נוספים שעלולים להטריד את מנוחתך מלבד פגמים במוצרים שאתה מייצר או משווק. אז כדי להשלים את התמונה, הכשרה מציעה לך לחשוב גם על הכיסויים הבאים:

 

​ 

המידע על תניות הביטוח לעיל הינו מידע שיווקי לידיעה כללית בלבד, איננו מהווה הצעה ואין בו כדי לחייב את החברה. פרסום זה אינו מהווה תחליף לקריאת הוראות הפוליסה. פרסום זה לא ישמש לקביעת הזכויות והחובות על-פי תנאי הפוליסה או ככלי פרשנות. התנאים המחייבים את החברה הינם תנאי הפוליסה בלבד. השימוש באתר אינטרנט זה של הכשרה חברה לביטוח והשירותים הניתנים בו מותנים בקבלת התנאים וההוראות של "תנאי השימוש" באתר. כל הזכויות שמורות להכשרה.