דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

הלמידה שלך - ההצלחה של כולנו!

סדרת ההדרכות לסוכן - 'הכשרה מכשירה'

במהלך השנה הוענקו לסוכני הכשרה מגוון כלים להתמודדות עם המציאות היומיומית בתחומים שונים בהם הם עוסקים ובהעשרת הידע המקצועי.

מסלול ההכשרות המקצועי לסוכנים נבנה DSC_1554ws.jpgבהתאם לתוצאות סקר מקיף שערכה 'הכשרה' לאיתור ולמיפוי צורכי הלמידה של הסוכנים. עם קבלת תוצאות הסקר שקדו ופיתחו בהכשרה תכנית הדרכה מותאמת. סדרת ההדרכות 'הכשרה מכשירה' החלה בתחילת שנת 2014, ולאור הצלחתה התקיים מחזור נוסף בפריסה ארצית בשנת 2015.

במפגש הסיום התקיימו הרצאות של טובי המרצים, ביניהם, הרצאה בנושא חבויות של עו"ד קפלנסקי, שמשרדו מדורג כאחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים בישראל בתחום הנזיקין והביטוח, והרצאה בנושא השינויים בשוק ההון של העיתונאי והפרשן, עורך עיתון גלובס, חגי גולן. בנוסף, התקיים במהלך המפגש טקס חלוקת תעודות סיום.

אלכסנדר חזן מסוכנות הביטוח "דורות" מסר כי: "ההדרכות של 'הכשרה מכשירה' התמקדו בפן המקצועי של כל אחד מהתחומים החשובים לנו, הסוכנים. הרגשנו שהחברה בחרה בטובי המרצים, וההכשרות המקצועיות שהתקיימו אכן העניקו לנו ידע רב אשר עזר במהלך היום יום להתמודד וללוות את מבוטחינו בצורה מיטבית".

חשוב לציין, כי 'הכשרה חברה לביטוח' שמה השנה דגש רב על תחום ההכשרות המקצועיות. החברה עיבתה את מערך ההדרכה שלה, הגדילה את כמות ימי העיון המקצועיים לסוכנים וקיימה מפגשים מקצועיים רבים גם לעובדי משרדי הסוכנים.

לדברי שרון עמירה, סמנכ"ל וראש אגף ביטוח אלמנטרי - תחום עסקים בהכשרה;
"בהכשרה פועלים באופן מתמיד להעצמת הסוכנים ומאמינים כי בעזרת שדרוג היכולות, המיומנויות והידע המקצועי שיעמוד לרשות סוכני הביטוח, יוכלו הסוכנים לתת מענה מיטבי לצרכים הגוברים של לקוחותיהם ולהעניק להם מטריית פתרונות מתאימים ומקיפים, סדרת ההדרכות 'הכשרה מכשירה' היא אחת מפעילויות רבות שעשינו השנה בתחום ההכשרות המקצועיות ואנו מתכוונים להמשיך ולהשקיע בהכשרת הסוכן גם בהמשך".

DSC_1682ws.jpg