דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

מידע שימושי לשירותך, לדעת כדי להיות בראש שקט

מידע זמין על כל סוגי הביטוחים, טפסים וכלים שימושיים לשרותך

חדשנות בביטוח זה 'הכשרה'

Chadshanut.JPGאנחנו ב'הכשרה' דוגלים בחדשנות, בדינמיות ובהובלת מהלכים צעד אחד לפני כולם. פעילותנו העשירה בתחום קיבלה חיזוק בחודש דצמבר 2015, כאשר הוכרזנו כזוכים בקטגוריית 'חדשנות בביטוח', במהלך  'מסוכן ביטוח -לסוכן פיננסי' בדירוג נבחרי השנה של 'עדיף'.
למעשה, החדשנות הייתה תמיד חלק מה- DNA שלנו; אנו היינו הראשונים להמציא את המושג 'תעודת מימון חובה משולמת', היינו הראשונים אשר העבירו את ביטוחי המשכנתאות מן הבנקים לחברות הביטוח והיינו החלוצים במציאת פתרונות משנה עבור ניהול ההון שלנו. וזה רק על קצה המזלג...

החדשנות שלנו באה לידי ביטוי גם בפיתוח מוצרים: אחת הדוגמאות לכך היא מוצר הדגל הייחודי של 'הכשרה' בתחום הפיננסים: BEST INVEST. 'הכשרה', בחשיבתה החדשנית פיתחה מוצר המאפשר לחוסכים לנהל את כספם על ידי מבחר בתי השקעות, מהמובילים בענף, ובמגוון מסלולים, תחת אותה קורת גג, כך שהם גם יכולים לעבור ביניהם ולנייד כספם מאחד לשני בקלות ובמהירות.

בתחום ביטוח חיים פרצנו את הדרך עם המוצר הבלעדי של 'הכשרה'- 'מגן לעתיד'. זה היה  המוצר הראשון בענף הביטוח אשר אפשר לשלב יתרונות של ביטוחי המנהלים עם יתרונות של קרן פנסיה.
גם לאחר ביטול מקדמי הקצבה 'הכשרה' הייתה החברה היחידה בענף שבזכות 'מגן לעתיד' המשיכה למכור ביטוחי מנהלים. הצלחתה של 'הכשרה' לפתח פתרון מדויק וייחודי במציאות פנסיונית מאתגרת עמדה לזכותה, ו'מגן לעתיד' זכה כמוצר השנה בדירוג נבחרי השנה של 'עדיף'.

בביטוח אלמנטרי פיתחה 'הכשרה' סדרת תכניות לעסקים תחת המותג 'ביטוחי עסק PERFECT', ביטוחי עסק המותאמים באופן מיוחד לכל סוג עסק על פי צרכיו. תכניות אלו מהוות חלק מפתרונותיה הייחודיים והחדשניים של 'הכשרה' לסקטורים עסקיים שונים ומאפשרת לסוכני הביטוח להרחיב את היקף התיק שלהם ולהעניק ללקוחותיהם כיסוי המותאם בדיוק לצרכיהם. מוצר זה הפך למודל חיקוי בענף כולו.

appdesu.JPGגם בתחום הטכנולוגי 'הכשרה' צועדת קדימה: בשנה האחרונה השקנו אפליקציה חדשה למבוטחים, השקנו אתר אינטרנט חדש ואתר מותאם לסלולרי. לאחרונה זכינו להוכחה נוספת על יכולותינו הטכנולוגיות המשופרות, בזמן ש'אנשים ומחשבים' דירג אותנו כזוכים בקטגוריית פרויקטים ייחודיים בתחרות 'מצטייני המחשוב לשנת 2015'.

 

שנת 2016 צפויה להיות שנה חדשנית, שנה של שירות דיגיטלי זמין ונגיש, ושנה של מוצרים חדשים;
אנו ב'הכשרה' עובדים כל העת על יצירת מעטפת ביטוחית ופיננסית אשר תיתן מענה לכל צרכי המבוטח ותהווה כלי שיווקי ומקצועי בידי סוכניה. במהלך השנה הבאה אנחנו מתכננים לפתח ולהשיק מוצרים נוספים כגון:  קופת גמל וקרן השתלמות, תכנית חסכון לילדים, קרן פנסיה, מוצרים לגיל השלישי, ועוד.
אנו חותרים ושואפים בכל העת למתן שירות הטוב ביותר בענף תוך כדי הסתכלות קדימה ושיפור מתמיד של כל הממשקים של 'הכשרה' עם סוכניה ומבוטחיה בכל תחומי הפעילות בענף.