דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

מידע שימושי לשירותך, לדעת כדי להיות בראש שקט

מידע זמין על כל סוגי הביטוחים, טפסים וכלים שימושיים לשרותך

השנה שהייתה והשנה שתהיה... The Best Is Yet To Come

sumYear.JPG

שנת 2015 הייתה שנה מלאה בתמורות ושינויים בענף הביטוח. רפורמות, חוקים וחוזרים רגולטוריים תפסו מקום נכבד בכותרות העיתונים, ואת יישומם נראה כבר בחודשים הקרובים. אין ספק כי משרד האוצר מציב בפני ענף הביטוח, ובעיקר בפני סוכני הביטוח, אתגרים לא קטנים, אך אנו בהכשרה עומדים לצדכם. בעידן של אי ודאות, עובדה זו עומדת לזכותכם ובהחלט תעניק לכם את הביטחון והרוח הגבית להרחבת העסקים ולהתמודדות יעילה ומיטבית עם האתגרים.

בימים אלו, אנו פותחים את שנת 2016 בסימן שנת העשור לרכישת חברת 'הכשרה' על ידי אלי אלעזרא.
שנת העשור מסמלת את חוסן יציבות וצמיחה, ואין זמן מתאים מזה לסכם את השנה החולפת, שהייתה גדושה בפעילות ובמהלכים משמעותיים עבור הכשרה.

השנה, עברנו למשכננו החדש בחולון. בניין שלנו ובבעלותנו. המהלך סימל עבורנו הרבה יתר ממעבר פיזי, ואין ספק שמהלך זה סייע לנו לבסס את מעמדנו בענף. היום אנו מוכרים יותרNewBuilding.JPG, עוצמתיים יותר ונחשבים  לשחקן חשוב בשוק הביטוח התחרותי.
כחברה אשר צופה את מגמות השוק המתפתחות, הצבנו לעצמנו כמטרה אסטרטגית להכשיר ולחבר את סוכני הביטוח לעולם הפיננסי. בהתאם למטרה זו הובלנו שורה של מהלכים. כך, חברנו אסטרטגית לאיגוד המתכננים הפיננסים בישראל, ופתחנו קורס תכנון פיננסי ראשון מסוגו לסוכני הביטוח. הקמנו בשיתוף מכללת 'עדיף' את 'האקדמיה לפיננסים', מרכז מקצועי ובית לסוכני הביטוח, אשר יספק להם את ההכשרה ואת הכלים הדרושים לעולם הפיננסי החדש, כאשר בקרוב ייפתח הקורס הראשון: "הסוכן הפיננסי".
השקנו את מרכז העסקים לתוכניות חיסכון והשקעה  BEST INVEST אשר הציב אותנו כפורצי דרך בתחום הפיננסים. 
פעילותנו העשירה בתחום, קיבלה חיזוק נוסף בחודש דצמבר, כאשר זכינו בקטגוריית 'חדשנות בביטוח', במהלך 'מסוכן ביטוח - לסוכן פיננסי' בדירוג נבחרי השנה של 'עדיף'. מהלך זה משקף את המדיניות של 'הכשרה',  אשר דוגלת בחדשנות, בדינמיות, בהובלת מהלכים צעד אחד לפני כולם, מתוך קריאת המפה וניתוח המגמות.

בתחום הטכנולוגי-דיגיטלי ביצענו קפיצת מדרגה משמעותית; השקנו את אינטרנט חדש ואתר מותאם לסלולר, DigitalHcsra.jpgפיתחנו אפליקציה חדשה למבוטח, הטמענו מערכות טכנולוגיות חדשות לייעול תהליכי עבודה והגברנו את זמינותנו בערוצי התקשורת הדיגיטליים השונים.
הוכחה נוספת ליכולותינו הטכנולוגיות המשופרות היא זכייתנו כמצטייני המחשוב לשנת 2015, בקטגוריית 'פרויקטים ייחודיים' בתחרות 'אנשים ומחשבים'.

שדרוג ושיפור השירות לסוכני הביטוח ולמבוטחיה המשיך לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו; בוצעו שינויים תפעוליים באגף ביטוח אלמנטרי, לרבות הארכת שעות הפעילות במחוזות, הקצאת מספר כוכבית חדש וייעודי למסלול הפרפקט, SMS שנשלח לסוכנים על כל שינוי סטטוס בתביעה ועוד.
אגף ביטוח חיים שיפר משמעותית את אחוזי המענה במוקדי השירות שלו. מערכת Call back חדשה אפשרה למתקשר להשאיר את פרטיו ולחברו עם נציג עם הגעתו לראש התור ללא צורך בפעולה נוספת.
נראה, כי המהלכים שביצענו לא נעלמו מעיניכם, ובזכותכם דורגנו גם השנה בצמרת הדירוג של סקרי שביעות הרצון של לשכת סוכני הביטוח בתחומי ביטוח החיים וביטוח אלמנטרי. בביטוח חיים אף קיבלנו את הציון הגבוה ביותר מקרב כל חברות הביטוח בענף.

כחברה שערך המקצוענות מוביל אותה בשנים האחרונות, פיתחנו והרחבנו את תחום ההדרכות הן בביטוח חיים והן בביטוח אלמנטרי. סוכני החברה וחתמותיהם, נהנו השנה מתכנית הכשרות מקיפה ומעמיקה, אשר העניקה להם מגוון כלים מקצועיים. בחודשים האחרונים נערכו טקסי סיום וחלוקת תעודות של סדרות הדגל שלנו בתחום ההדרכות: 'הכשרה מכשירה' בביטוח אלמנטרי, ו'הכשרה לדורות' בביטוח חיים.
הגענו להישגים רבים בשנה לא פשוטה, וכאמור, גם השנה הקרובה צפויה להיות מורכבת ומאתגרת עבור השחקנים בענף הביטוח ואנו מתחייבים להמשיך לפעול בדרך שפעלנו בה בשנה החולפת.
שמנו לנו למטרה לפתח ולהשיק במהלך שנת 2016 מוצרים נוספים, ביניהם : קרן השתלמות, קופת גמל, מוצר חסכון לילדים, פתרונות לגיל השלישי, קרן פנסיה וכלים טכנולוגיים נוספים לציבור מבוטחינו וסוכנינו להמשך שיפור השירות.
מערך ההדרכות המתוגבר שלנו ימשיך לאפשר לסוכני 'הכשרה' לרכוש ידע ומיומנויות; מרכז העסקים הייחודי BEST INVEST ירחיב את פעילותו ויעניק לסוכנים ולמבוטחים מגוון שירותים, מערכי השירות במחוזות ימשיכו ויפעלו במתכונת מורחבת כדי להיות נגישים וזמינים.

אנו ב'הכשרה' מתחייבים גם בשנת 2016, להמשיך להצדיק בכל יום, בכל שעה, את האמון בנו.

logo2.png