הכשרה מרחיבה את מסלול הדגל שלה - "הכשרה PERFECT"
דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

הכשרה NEWS

הכשרה מרחיבה את מסלול הדגל שלה - "הכשרה PERFECT"

הכשרה יוצאת PerfectTrucks.pngעם תכנית חדשה ואטרקטיבית ומשיקה את מסלול "משאיות PERFECT" המיועד למשאיות קלות מ-3.5 עד 12 טון.

כזכור, מסלול "הכשרה PERFECT" הוקם בתחילת דרכו כמסלול ייחודי לביטוח רכב מקיף/לביטוח רכב צד ג' לטובת נהגים איכותיים. במסגרת מסלול זה, הציעה הכשרה תנאים אטרקטיביים לאותם נהגים וכן מוקד שירות ייעודי לטובתם.

לאור הצלחת תכנית הביטוח והביקוש הרב להצטרף אל מסלול ה- "PERFECT", מרחיבה כעת הכשרה את המסלול עם השקת מוצר חדש המיועד למשאיות קלות לטובת מתן תנאים אטרקטיביים ושירות ייעודי גם לנהגי משאיות איכותיים.

המסלול החדש והאטרקטיבי מציע יתרונות רבים, ביניהם: זכות גרירה של נגרר בלתי מסוים– ללא תוספת פרמיה!, גבול אחריות לנזקי רכוש של צד שלישי מוגדל לכדי 750,000 ₪, כיסוי עבור שבר שמשות, כיסוי להוצאות הגנה משפטית בגבול אחריות של עד 20,000 ₪, "הנחת צמדים" בשיעור של 15% ללא הרשעות בחובה וללא שלילות בחובה והנחה נוספת לנהג יחיד נקוב  בשיעור של 10%.

הכשרה פועלת כל העת לקדם מוצרים חדשניים אשר יש בהם כדי ליצור יתרון תחרותי ולקדם את יכולות המכירה של סוכניה. המסלול החדש: "משאיות PERFECT" עונה על קריטריון זה, מרחיב את הסדרה המצליחה, ומקנה לסוכנים הזדמנויות עסקיות לגייס נהגים איכותיים בתנאים אטרקטיביים לתכנית הביטוח.