`
כניסה
סגור פופאפ
אייקון כישלון

אופס, משהו השתבש

לא נשעמם אתכם עם הפרטים אבל... בעקבות תקלה טכנית הפנייה לא התקבלה
אנא נסו במועד מאוחר יותר, או פנו למוקד הלקוחות שלנו בטלפון 3453*
סגור פופאפ
אייקון הצלחה

הצלחת!

תודה שפנית להכשרה
נציג מטעם הכשרה יחזור אליך בהקדם האפשרי
WhatsApp

עדכון ו/או הוספת פרטי בגיר

עדכון ו/או הוספת פרטי בגיר

לצורך זיהוי בפוליסות של קטין

עדכון ו/או הוספת פרטי בגיר לצורך זיהוי בפוליסות של קטין באתר אינטרנטי של האוצר

בתאריך 11 בפברואר 2021 רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון (להלן: "הרשות") פרסמה חוזר ממשק אינטרנטי לאיתור מוצרי ביטוח שמספרו2021-1-3  (להלן: "החוזר").

הרשות מסדירה את האופן בו ניתן לראות במרוכז מידע ביטוחי אודות קטין/ה באתר "הר הביטוח".

חברות הביטוח נדרשות לשייך לפוליסת ביטוח בה המבוטח הוא קטין/ה את פרטי ההזדהות של בגיר לצורכי זיהוי, אחד לכל הפחות, על מנת לאפשר גישה למידע המוצג בהר הביטוח בגין אותו קטין/ה.

בפוליסות פרט בהן קיים מבוטח קטין, הגורם המשלם בפוליסה הוא שרשאי לראות את פרטי הקטין/ה כברירת מחדל ואילו בפוליסות בריאות קבוצתיות, הבגיר בזכותו צורף הקטין/ה לביטוח הוא שרשאי לצפות במידע זה.

להלן נוסח הודעה הקבועה בחוזר -

"רשות שוק ההון מחזקת את רמת אבטחת המידע עבור מידע ביטוחי של קטינים באתר "הר הביטוח" בו ניתן לראות במרוכז את מוצרי הביטוח של הקטין בכל חברות הביטוח בישראל וזאת על בסיס נתונים שאנו נעביר אליהם. במידה ואינך מעוניין שהגורם המשלם או לחלופין, בפוליסה קבוצתית, הבגיר בזכותו צורף הקטין לפוליסה יוגדר כבגיר לצורך זיהוי, עליך ליצור קשר עם חברתנו. לידיעתך, רק בגיר שיוגדר כבגיר לצורך זיהוי יוכל לצפות במרוכז באתר האינטרנט הר הביטוח, במוצרי הביטוח של קטין בהם הוגדר כבגיר לצורך זיהוי בכל חברות הביטוח בישראל".

בהתאם לדרישה של הרשות, באפשרותך לשנות את פרטי הזהות של הבגיר כאמור ו/או להגדיר בגיר נוסף, שתהיה לו אפשרות לצפות במידע הביטוחי של הקטין/ה באתר "הר הביטוח".

לצורך שינוי ו/או להוספת בגיר נוסף בפוליסה, נדרש לצרף צילום תעודת זהות לרבות טופס בקשה לשינוי פרטי הבגיר ולהעביר לחברה באחת מהדרכים הבאות:

  1. באמצעות כתובת מייל –   scan-briut@hcsra-ins.co.il

  2. פקס – 03-5167870

  3. משרדי החברה בכתובת – המלאכה 6, ת.ד. 1877 חולון 5811801

להורדת הטופס לחצו כאן >> 

 

למידע נוסף ניתן לפנות לסוכן הביטוח שלך

Powered by אלעד מערכות
לשיחה עם נציג שרות
חייג: 3453*