הכשרה בעיתונות | הכשרה - ביטוח בעולם פתוח
דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

הכשרה בעיתונות

הכשרה בעיתונות

 

להלן מגוון כתבות שפורסמו בעיתון על הכשרה אשר רוכזו לנוחות גולשי האתר. לעיונכם והנאתכם!

 

 

 

 

 
 
 
  

מינויו של יצחק פז למנהל מחוז ירושלים:


 


 


 

 

 


 


 

מגזין 'עדיף' 14/10/2015:


 

 

הכשרה עולה ליגה!

השנה הכשרה חברה לביטוח הפכה לספונסרית ​הראשית של הפועל חולון. שם המועדון עודכן להפועל 'הכשרה ביטוח' חולון ונקבעה תכנית שנתית המשלבת גם תרומה לקהילה ופעילות קהילתית בשיתוף עם המועדון.

הנושא זכה לאזכורים רבים באמצעי התקשורת.

להלן מבחר כתבות שפורסמו בנושא:

 

 

 

 

 


 

 
 
  • הכשרה חוברת לאיגוד המתכננים הפיננסים ומעמיקה את פעילותה בתחום - 28/07/2014

בימים האחרונים פורסמו מספר כתבות בנוגע לכניסתה של הכשרה לתחום התכנון הפיננסי.

  • הכשרה נרתמת למען מבוטחיה, סוכניה וחיילי צה"ל - 24/07/2014

בעקבות המצב הבטחוני בימים לא קלים אלו, הכשרה פעלה במספר דרכים כדי להקל ולעזור למבוטחים, לסוכנים ולחיילי צה"ל.

  • הכשרה ראשונה בתשואות יוני - 21/07/2014

השבוע פורסמו נתוני תשואות הפוליסות המשתתפות. 'הכשרה' היא הראשונה בתשואות הפוליסות המשתתפות ברווחים עם תשואה של 0.67% בחודש יוני.

  • סדרת הדרכות הכשרה מכשירה - 21/07/2014

בשבוע האחרון פורסמו מספר כתבות בנוגע לסדרת ההדרכות 'הכשרה מכשירה' שנבנתה בהתאם לתוצאות סקר מקיף שערכה החברה בקרב סוכני הביטוח.

  • הכשרה סוקרת את ההתפתחויות בשוק ההון, עם מבט לעתיד - 06/07/2014

מידי רבעון, מפרסמת הכשרה סקירה המפרטת את ההתפתחויות המרכזיות בשוק ההון. סקירה זו, כמו גם ההמלצות והתחזיות המופיעות בה, הוכנה ע"י מח' ההשקעות של הכשרה חברה לביטוח, בניהולו של יוסי אפרתי.

מטה מופיע פרסום הסקירה בעיתונות:

  • סדרת בסט אינווסט וראיון עם שמעון מירון, משנה למנכ"ל וראש אגף ביטוח חיים ופיננסים - מגזין 'משווקים ביטוח' 19/06/2014

בגיליון הראשון של מגזין 'משווקים ביטוח' מבית 'פוליסה', פורסם ראיון עם שמעון מירון, משנה למנכ"ל וראש אגף ביטוח חיים ופיננסים, בנוגע לתכנית בסט אינווסט. בנוסף, פורסמה כתבה בנוגע למוצרי חסכון, וכחלק ממנה הוצגה גם תכנית Best Invest מבית הכשרה חברה לביטוח.

בהמשך להשקת ביטוח הסיעוד החדש של הכשרה, יצא עיתון 'עדיף' במהדורה מיוחדת.
 
לעיון במהדורה לחצו כאן>>


 

"הכשרה" משיקה שתי תכניות סיעוד חדשות בדמי ביטוח קבועים, עבור בעיות בתפקוד יומיומי, כתוצאה מתאונה, מחלה או תשישות. התכניות הן "מגן לסיעוד" - פיצוי חודשי למבוטח שהוגדר כבעל צורך סיעודי בהתאם לסכום שנרכש; ו"מגן לסיעוד פלוס" - פיצוי חודשי למבוטח שהוגדר כבעל צורך סיעודי בהתאם לסכום שנרכש, ואם אושפז במוסד סיעודי - ישולם כפל פיצוי.

לחצו לכתבה המלאה>>

 

  • הכשרה זכתה במקום הראשון בתחרות ארצית במדד המקצוענות בתחום משאבי אנוש לארגונים עד 500 עובדים - 08/04/2014

מטה מופיעות מספר כתבות שהתפרסמו בנושא:

  • הכשרה סוקרת את ההתפתחויות בשוק ההון, עם מבט לעתיד - 03/04/2014

מידי רבעון, מפרסמת הכשרה סקירה המפרטת את ההתפתחויות המרכזיות בשוק ההון. סקירה זו, כמו גם ההמלצות והתחזיות המופיעות בה, הוכנה ע"י מח' ההשקעות של הכשרה חברה לביטוח, בניהולו של יוסי אפרתי.

מטה מופיעים פרסומי הסקירה בעיתונות:

  • פורסמו דוחותיה הכספיים של הכשרה חברה לביטוח לשנת 2013 - 31/03/2014

הכשרה ממשיכה להציג תוצאות מרשימות: סך הרווח הכולל בשנת 2013 גדל בכ- 65% לעומת אשתקד לכ- 74.4 מיליון.

בעקבות הנתונים האחרונים של שוק המניות בארה"ב, ממליצה מחלקת ההשקעות בהכשרה חברה לביטוח להגדיל את הרכיב המנייתי בארה"ב, על חשבון הרכיב המנייתי בשוק המקומי.

לחצו לכתבה המלאה>>

 

בראיון במוסף הפיננסים של דה מרקר – הארץ, קורא שמעון מירון, משנה למנכ"ל וראש אגף ביטוח חיים ופיננסים בהכשרה חברה לביטוח, לאוצר לחזק את חופש הבחירה של החוסכים לפנסיה ולייצר מוצרי ביטוח ופיננסים חדשניים, שיתנו מענה הולם לציבור.

לחצו לכתבה המלאה>>

 

"חברת הכשרה ביטוח שבשליטת אלי אלעזרא השלימה אתמול את השלב המוסדי של גיוס איגרות החוב שהיא מבקשת לבצע בהיקף של עד 102 מיליון שקל. במסגרת המכרז התקבלו ביקושי יתר לרכישת אג"ח ב־120 מיליון שקל ערך נקוב..."

לחצו לכתבה המלאה>>

 

"מחלקת ההשקעות של חברת הכשרה ביטוח פרסמה הבוקר (ג') את תוצאותיו של מחקר חדש, ולפיו צפויים לרדת השנה, בעוד מחירי השכירות יעלו.

כזכור כלכלנים רבים, לרבות אלה בבנק ישראל, הזהירו בחודשים האחרונים כי קצב העלייה שלמחירי הדירות, הגבוה מזה של שכר הדירה, הוא אינדיקציה לכך שעליית המחירים בשוק הדיור אינה תוצאה של הפערים בין ביקוש להיצע בלבד..."

לחצו לכתבה המלאה>>

 

"על פי תחזית שפרסמה מחלקת ההשקעות בחברת "הכשרה ביטוח" תימשך העלייה במחירי השכירות גם במהלך שנת 2011.

בתחזית שפרסם לשנת הקרובה, קובע יוסי אפרתי, מנהל מחלקת ההשקעות בחברה, כי "מחירי השכירות ימשיכו לעלות שכן עד עתה קצב עליית מחירי השכירות הייתה נמוכה מעליית מחירי הנדל"ן והערכתנו היא כי פער זה ייסגר לפחות בחלקו"."

לחצו לכתבה המלאה>>

 

"בחברת הכשרה ביטוח סבורים כי 2011 תעמוד בסימן המשך ההתאוששות. מנהל מחלקת ההשקעות בחברה, יוסי אפרתי, ציין בסקירה שפורסמה היום כי "האפיק המומלץ לשנת 2011 הוא האפיק המנייתי. שוק המניות צפוי להניב תשואות חיוביות, אם כי התנודתיות תגבר"."

לחצו לכתבה המלאה>>

 

"לדעות אלה מצטרף יוסי אפרתי, מנהל מחלקת ההשקעות בהכשרה ביטוח.

בתחזית שפרסם לשנה הקרובה, אפרתי מעריך כי בקרוב מאוד נראה רגיעה במחירי הדירות. "יתכן כי לקראת החצי השני של השנה נתחיל לראות ירידות מתונה מאוד בשוק הדיור המקומי, עקב עליית הריבית אשר תמתן את האטרקטיביות של המשכנתאות . כן נראה תחילתו של תהליך גידול בהיצע הדירות אשר ייתן את אותותיו ביתר שאת בשנת 2012"."

לחצו לכתבה המלאה>>

 

"יוסי אפרתי, מנהל מחלקת השקעות בחברת 'הכשרה ביטוח', משתתף בהערכות אלו ומעריך כי שוק הנדל"ן למגורים יגיע לרגיעה בשנה הבאה. "הגידול בהיצע מצד קבלנים ועלייה בריבית בנק ישראל יצננו את שוק המשכנתאות, כאשר את ההשפעה של מגמות אלו נתחיל לראות בעוד כשנה מהיום ואז נחווה ירידות מחירים של כ-10%"."

לחצו לכתבה המלאה>>

​ 

"אליהו והכשרה נבחרו כחברות המצטיינות בשירות בענף הביטוח, כך עולה מסקר שערכה לשכת סוכני הביטוח בישראל לדירוג חברות הביטוח על פי שביעות רצון הסוכנים העובדים עמן. "אליהו" הרשימה במיוחד עם דירוש שביעות רצון כללי 91% השנה לעומת 78% בשנה הקודמת. "הכשרה ביטוח" שמרה על רמת שירות גבוהה (72% השנה לעומת 70% בשנה הקודמת)."

לחצו לכתבה המלאה>>

 

"...חברת הביטוח הכשרה ביטוח, עם ציון שביעות רצון של 72%.

לסקר שביעות הרצון שעורכת לשכת סוכני הביטוח חשיבות רבה בקרב ענף הביטוח, והוא קובע במידה משמעותית את העדפות הסוכנים לגבי חברות הביטוח אתן הם מעדיפים לעבוד - החלטה שלה השלכות ישירות על היקפי המכירות של חברות הביטוח."

לחצו לכתבה המלאה>>