ביטוח בניין משותף - הכשרה חברה לביטוח
דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

ביטוח דירה

"הבית שלנו"

מסלול הביטוח החדשני נותן מענה רחב ביותר למכלול בעיות הסיכונים הכרוכים בתפקידם של ראשי ועדי בתים או מנהלי בתים משותפים (חברות ניהול)על הצד הטוב ביותר. בכל מצב, תוכלו לקבל כיסוי ביטוחי מקיף, מבלי להיגרר לעלויות מיותרות ולויכוחים עם השכנים..

"הבית שלנו" הוא ביטוח לבניין משותף הכולל כיסויים לנזקים אפשריים כגון בעיות צנרת ואינסטלציה. המוצר מכסה גם אירועים חריגים שעלולים לקרות לבניין כגון רעידת אדמה, פיגוע טרור וכו'.

 לקבלת הצעה לחץ כאן>>

 

עיקרי התכנית 
"הבית שלנו" כולל שתי חבילות ביטוח בסיסיות לבחירת הדיירים:

 

חבילה א' –  כוללת ביטוח לדירות ולחלקים המשותפים, כיסוי לרעידת אדמה, נזקי צנרת ואפשרות לאינסטלאטור פרטי, והרחבות נוספות

חבילה ב' – כוללת ביטוח לרכוש המשותף ללא הדירות, כיסוי לרעידת אדמה ולנזקי צנרת, והרחבות נוספות

לכל חבילה ניתן להוסיף: כיסויים לכספי ועד בית, שבר מכני, חבות מעבידים, נזקי טרור וצד ג' (בגבולות אחריות מ-500,000 ₪ ועד 10,000,000 ₪),

כמו כן, בתוספת פרמיה ניתן להוסיף גם: כיסוי למעלית, לבריכה ולחדר כושר השייכים לבניין המגורים.

 

 

הבית שלנו –  ביטוח מבית טוב  
הכשרה מציעה מחירים אטרקטיביים והסדרי תשלום נוחים. כשאתה מבוטח בהכשרה אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את מוצרי הביטוח מהמתקדמים והטובים בשוק.

 

 

איך רוכשים את הביטוח?
"הכשרה" מציעה את מוצרי הביטוח באמצעות סוכני הביטוח העובדים עימה. לרכישת פוליסת ביטוח עליך לפנות לסוכן ביטוח המשווק פוליסות שירות של הכשרה.

 

לקבלת הצעה לחץ כאן>>

 

  
המידע על תניות הביטוח לעיל הינו מידע שיווקי לידיעה כללית בלבד, איננו מהווה הצעה ואין בו כדי לחייב את החברה. פרסום זה אינו מהווה תחליף לקריאת הוראות הפוליסה. פרסום זה לא ישמש לקביעת הזכויות והחובות על-פי תנאי הפוליסה או ככלי פרשנות. התנאים המחייבים את החברה הינם תנאי הפוליסה בלבד. השימוש באתר אינטרנט זה של הכשרה והשירותים הניתנים בו מותנים בקבלת התנאים וההוראות של "תנאי השימוש" באתר. כל הזכויות שמורות להכשרה